Kamera Sistemleri » Çankaya Bilgisayar Servisi
Portfolio

Kamera Sistemleri

    Güvenlik kamera sistemleri kendi alanında uzmanlık isteyen bir iştir. Mutlaka profesyonel kişiler tarafından kurulması ve projelendirilmesi gerekmektedir. Maalesef günümüzde birçok firma kamera sistemlerinin satışını yapmaktadır. Bu ürünler sizlerin güvenliğinizi sağlamaktan çok boşuna giden para ve zamanın heba olmasına yaramaktadır.

      Güvenlik kameraları günümüzde fiyat bakımından aşağılara inmiş bile olsa mutlaka fiyata göre değil doğru ürüne göre seçim yapılmalıdır. Fiyata odaklanmak maalesef sizi aldatacaktır. Son zamanlarda birçok kişi güvenlik kamerası satın almış ve sonradan yaşadığı teknik problemlerden dolayı sistemini değiştirmek zorunda kalmıştır. Buna mahal vermemek için çok düşük fiyatlı olan 3.sınıf kameralardan uzak durmalısınız.

    Güvenlik kamera sistemlerinin büyük rağbet görmesinin en büyük nedenlerinden biri de sistemin internete açılabilmesi ve dünyanın heryerinden kamera sisteminin internet üzerinden rahatça izlenebilmesidir. Yine günümüzdeki akıllı telefonlar vasıtası ile güvenlik kameraları cep telefonundan canlı olarak izlenebilmektedir.Bu sayede evinizi ve işyerinizi her zaman yakından takip etme şansınıza sahipsiniz.

   Aynı zamanda güvenlik kamera sisteminde DVR kayıt cihazları vasıtası ile uzun süreli kamera kayıtları saklanabilmektedir. Buda geriye dönük olarak istenen zamanlardaki görüntülere ve olaylara ulaşılmasına imkan tanımaktadır.

    Güvenlik kamera sistemeleri uygun projelendirme ve doğru ürün seçimi yapıldığında sizlere çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Işık Bilgisayar olarak Hoşdere caddesi, Çankaya,Ankara adresinde bulunan mağazamızda ürünleri canlı olarak görme ve deneyerek alma şansına sahipsiniz.

Leave a Reply

Bizimle

İLETİŞİME GEÇİN

Mesaj Gönderin