Monitör Tamiri » Çankaya Bilgisayar Servisi
Portfolio

Monitör Tamiri

Tüm marka ve tüm modellerin lcd monitör tamirini yapmaktayız. Garanti süresi bitmiş veya kullanıcı hataları sonucu garanti dışı kalmış tüm modellerin tamirini garanti bir şekilde yapmaktayız. Genelde yaşanan sorunlar ekran kırılmaları, yüksek voltaj sonucu devrelerde oluşan sorunlar, laptop ekran kırılmaları, chipset sorunları olarak sayabiliriz. Işık Bilgisayar olarak bu tür sıkıntılarınızı garantili bir şekilde yapmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında yer alan monitör tamiri ile sıkıntı yaşadığınız monitörün tamir işlemlerini ücretsiz analiz yaparak size bildirip onay aldıktan sonra yapmaktayız. Tamir işlemlerimizi garantili bir şekilde yapmaktayız. Tüm marka model lcd monitör tamiri yapmaktayız. Özel servis olarak garanti dışı kalmış veya kullanıcı hatası sonucu oluşan tüm sorunlarınız ile ilgilenmekteyiz.

Hizmetini Verdiğimiz Markalar : 

Dell Lcd Monitör tamiri, Sony Lcd Monitör tamiri, Toshiba Lcd Monitör tamiri, Hp Lcd Monitör tamiri, Ibm Lcd Monitör tamiri, Asus Lcd Monitör tamiri, Fujitsu Siemens Lcd Monitör tamiri, Acer Lcd Monitör tamiri, Compaq Lcd Monitör tamiri, Casper Lcd Monitör tamiri, Aidata Lcd Monitör tamiri, Packard bell Lcd Monitör tamiri, MSI Lcd Monitör tamiri, Cbox Lcd Monitör tamiri

Leave a Reply

Bizimle

İLETİŞİME GEÇİN

Mesaj Gönderin