Veri Kurtarma » Çankaya Bilgisayar Servisi
Portfolio

Veri Kurtarma

Veri ( Data ) kurtarma hizmetimiz masa üstü bilgisayar, notebook, dijital kameralar, video, cep telefonu ve her türlü kaydedilmiş veri kaybı yaşanan durumlarda, maksimum başarı ile yapılmaktadır.

Işık Bilgisayar 1996 yılından bu yana veri kurtarma alanında sürekli yenilik ve gelişme sağlamıştır. Firmamız verilerinizin maksimum düzeyde ve sorunsuz kurtarılabilmesi amacıyla temiz odaya ( Clean room ) sahiptir.

Veri kurtarma yapılacak depolama cihazlarının içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan temiz oda kullanılması zorunludur. Bunun sebebi ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozların disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşturması ve verilerin önemli ölçüde zarar görmesine neden olmasıdır.

Veri ( Data ) kurtarma teknolojileri ile her türlü donanım ve yazılımları sürekli takip eden firmamız, tecrübeli veri kurtarma elemanları ile size her zaman en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Tecrübeli personelimiz ve yüksek teknoloji cihazlarımız ile en küçük veri depolama ortamlarından, yüksek kapasiteli veri depolarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

Firmamız tüm hard disk markalarına veri kurtarma hizmeti vermektedir. Elde ettiğimiz kazancın büyük bir bölümünü, veri kurtarma teknolojisi ile ilgili araştırma ve geliştirmeye ayırmaktayız. Böylece siz müşterilerimize gelişmelerden geri kalmadan bu alanda sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği politikası ön planda tutularak kurtarılmaktadır.

Verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmaları iyi seçmelisiniz

Leave a Reply

Bizimle

İLETİŞİME GEÇİN

Mesaj Gönderin