Alarm Sistemleri » Çankaya Bilgisayar Servisi
Portfolio

Alarm Sistemleri

Günümüzde alarm sistemlerine çok ihtiyaç duymakla birlikte yakın gelecekte bugün olduğundan çok daha fazla ihtiyaç hissedileceği kaçınılmaz bir gerçektir. Ne yazık ki günümüzde hırsızlık ve soygun sürekli olarak bir artış gösteriyor. Eviniz ve iş yerinizdeki eşyalarınız sigortalı olsada hırsızlığa karşı caydırıcı tedbirler almak son derece mantıklı ve gereklidir.Genel kanının aksine sadece pahalı ve müstakil evler değil, bütün evler yüksek soyulma riski taşıyor. Evinizi, Tesisinizi ve iş yerinizi hırsızlığa karşı korumanın en etkili yollarından biri güvenlik alarm sistemi taktırmanızdır. Alarm Sistemlerinde malzeme kalitesinin yüksek olmasının yanı sıra satış öncesi ve satış sonrası teknik destek çok daha önemlidir. Alarm sistemlerinin kurulumu, güvenilir ve kurulum işçiliğinin de iyi yapılması çok önemlidir. Bu nedenledir ki; Alarm sistemleri üreticileri de buna göre sistemlerini gün geçtikçe teknolojik açıdan hızla geliştirmeye devam etmektedirler.

 

Neden Paradox Alarm Sistemleri:

   Elektronik güvenlik sistemleri , özellikle günümüzde baş gösteren hırsızlık ve soygun vakalarına karşı en etkili çözüm olarak kullanıcılarına sunulmuş bir hizmet kombinasyonudur. Bu elektronik sistemler can ve mal güvenliğinizi en yüksek seviyede korur.

Işık Bilgisayar olarak hırsız alarm sistemi deyince ilk akla gelen markalardan olan ve dünya güvenlik platformunda önemli bir yerde bulunan Canada malı Paradox hırsız alarm sistemi ürünlerini kullanmaktayız. Ürettiği ürünlerdeki kalitesi , teknolojiyi sınırsız kullanabilme kapasitesi ve profesyonel ekibiyle ihtiyaç duyduğunuz andan itibaren gözünüz arkada kalmayacaktır.

Güvenlik sistemlerinde kullanılan pek çok özellikli  ürün bulunmaktadır. Ancak bu ürünlerden gereken verimi almak ; ürünlerin doğru yerde ve doğru şekilde kullanılmasına bağlıdır. Öncelikle göz önünde bulundurulması gereken kullanıcının isteği doğrultusunda,ona en uygun ve de en güvenilir sistemi sağlamak;kullanıcıyı bu amaçla  yönlendirmektir. Kullanılan ürünlerin ve yardımcı ekipmanların periyodik kontrolü ise sorunsuz çalışan bir sistemin gerekliliğidir.Ayrıca alarm sistemlerimizi Hoşdere caddesi, Çankaya, Ankara adresinde bulunan mağazamızda da görebilirsiniz

 

 

 

Leave a Reply

Bizimle

İLETİŞİME GEÇİN

Mesaj Gönderin