Toner Dolumu » Çankaya Bilgisayar Servisi
Portfolio

Toner Dolumu

Kaliteli dolum ve uygun fiyat garantisi ile tüm markaların Kartuş ve Tonerleri’nin dolumunu yaptırabileceğiniz Işık Bilgisayar Hoşdere caddesi, Çankaya’da hizmet vermektedir..Ankara’nın tüm semtlerine toner dolum hizmeti vermekteyiz. Garantili ve tam çıktı laser toner dolumu yaptırabileceğiniz firmamızdan her konuda olduğu gibi toner ve kartuş dolumunda da destek alabilirsiniz. Kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar 1.sınıf olup, kaliteden kesinlikle ödün verilmemektedir.

Yazıcı almadan önce kesinlikle bize danışınız.Unutmayın yazıcı almak kadar doğru ve geri dönüşümü yüksek yazıcı almakta önemlidir.

 

Toner Dolumu

Dolum Toner veya Yenileme yapılan tüm tonerler, malzemeden ve işçilikten kaynaklanan hatalara karşı garantilidir. Dolum veya Yenileme yapılan bir tonerin herhangi bir şekilde beklentinizi karşılamaması durumunda toner ücretsiz olarak tekrar doldurulur veya yenilenir, yada ödediğiniz tutar, toner üzerinde firmamızca yenileme yada çip değişiminde kullanılmış parçaların veya bedelinin geri alınması karşılığında iade edilir.

Toner Dolumu Nedir?

Bitmiş boş tonerinizin, hareketli parçalarının hepsi sökülerek özel solüsyonla temizlenip, orjinali ile aynı gramajda tozu koyularak dolum işlemi gerçekleşir.
Boş tonerleri markası ve modeli gözetilerek, uygun toner tozları koyulmak suretiyle kullanıma hazır hale getirme işlemidir.

Toner Yenileme

Bir toner birden fazla kez doldurulabilmesi için bazı parçaların, belli dolum aralıklarında değiştirilmesi gerekmektedir. Bu parçalar drum, bıçak, pcr gibi parçalardır. Yenileme işleminde sıfır drum takılır; değişmesi gereken diğer parçalar değiştirilmek suretiyle işlem tamamlanır.

Toner Dolumu yazıcımı bozar mı?

Toner Tozlarının kimyaları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ve profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile tercih edilebilir, yazıcınıza zarar vermez.

Toner Dolumu orjinali gibi performans verir mi?

Uygun toner tozu ve orjinal gramajında koyulduğu takdirde performans orijinal ürün gibi performans verir.

Toner Dolumu garantili midir?

Toner dolumu yapan firmalar, kendi yapmış olduğu dolum işlemlerine %100 firma garantilerini vermektedirler, ancak dolum işlemine gelmiş tonerlerde farklı sebeplerden dolayı bazı parçalar (drum, bıçak, pcr vb.. ) deformasyona uğramış olabilmektedir, bu gibi durumlar garanti kapsamında olmaz

Toner Dolumu ve Sarf Malzeme Kullanımı

Toner kartuşlarının doldurmadan önce hava veya vakum yardımı ile çok iyibir şekilde temizlerseniz kaliteli sonuçlara ulaşırsınız.
Renkli toner tozlarında manyetikoksit(Mıknatıs) olmadıgından, orijinal toner bile olsa dökme oluşur, bu dökmenin oranı önemlidir.
Kaliteli bir toner tozu ile doldurulan kartuşlardaki baskılarda, aşırı siyahlık ve kağıt yüzeyindeki aşırı dolgu oluşmaz, ince detaylar daha belirgindir.
Bazı toner kartuşlarrında Chip ve Sigorta kullanılmasının diğer bir sebebide yazıcıya yeni takılan kartuşun renk tonlarına göre yeniden kalibrasyon yapması içindir.

Leave a Reply

Bizimle

İLETİŞİME GEÇİN

Mesaj Gönderin